Головна | Реєстрація | Вхід | RSSЧетвер, 21.02.2019, 01:22

Сайт Вищесолоненської ЗОШ І-ІІст. - Філії ООЗ "Борівська ЗОШ №1 I-IIIст."

Меню сайту
Наше опитування
Оцініть наш сайт
Всього відповідей: 104
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Благодійна допомога

Жовтень 2017

Акутична система - 4500грн  / СВК "Солоненське"/

Вересень 2017

Ремонт каналізаційної системи - 20000грн /СВК "Солоненське"/

Липень 2017

Фарба для ремонту - 5000грн /Киричено М.О./

Фарба для ремонту - 300грн /батьки/

Штукатурка - 200грн /батьки/

Ремонт принтера - 300грн /батьки/

Приладдя дла прибирання території - 300 грн /батьки/

Червень 2017

Екскурсія до м. Харкова, парк Фельдмана і парк Горького - 9000грн /СВК "Солоненське"/

 

ШАНОВНI БАТЬКИ ТА БЛАГОДІЙНИКИ!

Адмiнiстрацiя, педагогiчний та учнiвськi колективи Вищесолоненської ЗОШ І -ІІ ст. - філії ООЗ "Борівська ЗОШ І - ІІІст.  №1" вдячнi всім  за пiдтримку та постiйну допомогу .

ПАМ'ЯТКА
батькам, якi планують здiйснити благодiйний внесок до навчального закладу

1. Благодiйна дiяльнiсть регламентується законодавчими актами та нормативними документами (перелiк додається).

2. Благодiйнi внески можуть бути виключно добровiльними! Допомагати навчальному закладу чи нi - це Ваше особисте рiшення. Нiхто не може контролювати здiйснення Вами благодiйної допомоги.

3. Благодiйнi внески у виглядi коштiв не можуть прийматися працiвниками навчального закладу, окрiм бухгалтера у навчальних закладах, що ведуть самостiйний бухгалтерський облiк.

4. Переказ благодiйних внескiв Ви можете здiйснити на спецiальний розрахунковий рахунок навчального закладу, що розмiщений на iнформацiйному стендi та на сайтi навчального закладу, через каси банку, iнтернет-банкiнг, платiжнi системи тощо. У будь-якому обраному Вами варiантi обов'язковим є вiдповiдне оформлення у бухгалтерському облiку.

5. Якщо благодiйний внесок робиться у грошовiй формi слiд зазначати цiлi, на якi внесок призначається (обговорений на засiданнi Ради навчального закладу трирiчний план розвитку матерiально-технiчної бази навчального закладу розмiщений на сайтi навчального закладу). Якщо благодiйник не вказує цiлi, то керiвник навчального закладу може направити благодiйнi кошти на першочерговi потреби, пов'язанi виключно з основною дiяльнiстю.

6. Благодiйник має право здiйснювати контроль за цiльовим використанням благодiйних внескiв, у тому числi шляхом отримання iнформацiї на письмовий запит, участi в загальних зборах батькiв, де вирiшуються питання надання благодiйної допомоги та/чи заслуховується звiт батькiвського комiтету (ради) про використання благодiйної допомоги. Ви можете вимагати позачерговi звiти батькiвських комiтетiв (рад) про використання благодiйної допомоги.

7. Благодiйник має право отримувати звiт про використання внескiв.

8. Щомiсячний звiт адмiнiстрацiї навчального закладу щодо залучення та використання благодiйних внескiв у рекомендованiй Департаментом освiти формi повинен розмiщуватися на сайтi та iнформацiйному стендi навчального закладу.

9. Ви маєте знати про обов'язковiсть щорiчного звiтування керiвника навчального закладу на загальних зборах (конференцiях) педагогiчного колективу, батькiвського комiтету, ради, пiклувальної ради та громадськостi.

10. У разi примусового збору коштiв, фактiв дискримiнацiї дiтей або порушення вимог дiючого законодавства України Ви завжди можете звернутися за Телефонами Довiри до Департаменту освiти Харкiвської мiської ради (725-25-01), громадських приймалень депутатiв Харкiвської мiської ради 7 скликання (номери телефонiв розмiщенi на офiцiйному сайтi Харкiвської мiської ради, мiського голови, виконавчого комiтету http://www.city.kharkov.ua або управлiнь освiти адмiнiстрацiй районiв Харкiвської мiської ради.
Київський район 725-24-86

Роз'яснення щодо iнструментiв благодiйностi

Види благодiйної дiяльностi

Благодiйники спiльно чи iндивiдуально можуть здiйснювати благодiйну дiяльнiсть на пiдставi добровiльного вибору одного або кiлькох таких її видiв:
1) безоплатна передача у власнiсть бенефiцiарiв коштiв, iншого майна, а також безоплатне вiдступлення бенефiцiарам майнових прав;
2) безоплатна передача бенефiцiарам права користування та iнших речових прав на майно i майновi права;
3) безоплатна передача бенефiцiарам доходiв вiд майна i майнових прав;
4) безоплатне надання послуг та виконання робiт на користь бенефiцiарiв;
5) благодiйна спiльна дiяльнiсть та виконання iнших контрактiв (договорiв) про благодiйну дiяльнiсть;
6) публiчний збiр благодiйних пожертв;
7) управлiння благодiйними ендавментами;
8) виконання заповiтiв, заповiдальних вiдказiв i спадкових договорiв для благодiйної дiяльностi;
9) проведення благодiйних аукцiонiв, негрошових лотерей, конкурсiв та iнших благодiйних заходiв, не заборонених законом.

Стаття 5. Закону України
"Про благодiйну дiяльнiсть та благодiйнi органiзацiї"

Банкiвський ендавмент. "Ендавмент" означає суму коштiв або цiнних паперiв, якi вносяться благодiйником у банк або небанкiвську фiнансову установу, завдяки чому набувач благодiйної допомоги отримує право на використання процентiв або дивiдендiв, нарахованих на суму такого ендавменту. При цьому такий набувач (бенефiцiар) не має права витрачати або вiдчужувати основну суму такого ендавменту без згоди благодiйника.

Платiжна система - платiжна органiзацiя, учасники платiжної системи та сукупнiсть вiдносин, що виникають мiж ними при проведеннi переказу коштiв. Проведення переказу коштiв є обов'язковою функцiєю, що має виконувати платiжна система. Платiжна система не є фiнансовим агентом, тому всi фiнансовi данi щодо платiжних реквiзитiв карток вводяться виключно на сторонi банкiв, що є найкращою гарантiєю безпеки платiжних даних. Для передачi всiх iнших даних використовується шифрований протокол SSL.

Правовi засади залучення благодiйних внескiв

Пошук
Вхід на сайт
Календар
«  Лютий 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728
Календар свят України. Мова ділового спілкування
Друзі сайту
  • ООЗ "Борівська ЗОШ І-ІІІст. №1"
  • КВНЗ "Харківська академія неперервної освіти"
  • Міністерство освіти і науки України

  • Copyright MyCorp © 2019
    uCoz